Jdi na obsah Jdi na menu
 


12.Kolo HC Most - HC Karlovy Vary

 Ve středu 6.3.2013 budou naši MŽ hrát předposlední mistrovské utkání doma proti K.Varům.Nominace bude známa po úterním treninku.

Zápas začne v 11.15 hod, Sraz bude v 10.15 hod. v kabině ZS.

 


Dnes,tedy ve středu 6.3.2013 sehráli naši MŽ poslední domácí mistrovské utkání proti

H C Baník M O S T - H C Energie KARLOVY VARY 1 : 5 (1:0,0:3,0:2)

Sestava: Tomáš Hosnedl(připraven Haspra Martin)- Šešina,Kratochvíl,Matys,Hodek -Svoboda,Řehoř,Dohnal-Splechta,Matas,Boháč-Ponert,Vimr,Haspra,Smotlacha

Hru zahájili rozhodčí Hauser a Stulák,kteří se nám dnes nezdáli jako objektivní arbitři,kteří několikrát poškodili domácí. Naše hra v první třetině byla velmi dobrá a výkon hráčů dobrý při dodržení pokynu trenéru jsme nenechali hosty hrát a bruslit a ještě se podařilo ve 12 minutě ujet Járovi Šešinovi a scorovat.
Od druhé třetiny jsme ustoupili od stanovené taktiky a hosté ožili a začali střílet góly.Na šance však,tak jako v posledních zápasech bývá zvykem,jsme však vyhrávali ale góly nestřílí nikdo.Stejný trend pokračoval i ve třetí třetině,kdy jsme navíc neproměnili ani samostatný nájezd. V závěru zápasu již panovala úplná bezradnost.Naše šance končili nevyužity a šance hostí končili v bráně,přitom Hosi chytal skvěle a ještě mnohé vychytal.Tak snad se v posledním utkání mistrovské soutěže v sobotu v Kadani dočkáme všichni vítězství.