Jdi na obsah Jdi na menu
 


10.Kolo 23.02.2013 HC Most -HC Děčín

Sobota 23.2.2013 MŽ Most - Děčín - sraz v kabině v 11.15 hod.,začátek utkání ve 12.15 hod.

Brankáři: Hosnedl Tomáš,Schiller Marek - Šešina Jaroslav,Haspra Tomáš,Kratochvíl Martin,Ponnert Samuel,Svoboda Jakub,Řehoř Ondřej,Boháč Jan,Hodek Sebastián,Matas Ondřej,Šplechta Jindřich,Schúller Jakub,Vimr Václav,Smotlacha Radek. 


Dnes,t.j.23.2.2013 sehráli naši MŽ další mistrovské utkání nadstavby

HC Baník M O S T - HC Slovan Děčín 3 : 4 (2:2,0:0,1:2)

Sestava: Tomáš Hosnedl,Marek Schiller - Šešina Jaroslav,Ponert Samuel,Svoboda Jakub,Řehoř Ondra,Boháč Jan - Haspra Tomáš,Kratochvíl Martin,Hodek
Sebastián,Matas Ondra,Šplechta Jindřich - Schiller Jakub,Vimr Václav,Smotlacha Radek.

Za řízení rozhodčích Šimánka a Hauzera začali naši velmi dobře,když se v 7.minutě prosadil po kombinaci celého útoku Ondra Řehoř. Bohužel naši vedení dlouho neudrželi a hosté vyrovnali v 10.minotě a hned v 11.min. se ujali vedení.Naši se však nevzdávali a v čase 13.00 vyrovnal po krásném průjezdu přes celé hřiště Jára Šešina.Ve druhé třetině se hrál pohledný vyrovnaný hokej bez gólů ale diváci se nenudili.Do třetí třetiny vstoupil kluci se snahou o rozhodnutí zápasu ale bohužel udělali dvě chyby při bránění,které soupeř využil ke vstřelení gólů.Kluci ale dál bojovali odměnou jim byla hezká branka Ondry Řehoře po přesných přihrávkách Kuby Svobody a Jana Boháče.Touha po vyrovnání hnala kluky na bránu soupeře ale bohužel šance Ondry Matase a Jana Boháče v úplném závěru zůstali nevyužity.
Kluci bojovali,hra se rovněž zlepšuje ale zatím si musíme počkat na body.Snad příště.